Anglijos mokesčių inspekcija: nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės

Anglijos mokesčių inspekcija: nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės
2018-10-10

Maždaug 11 milijonų žmonių turi pateikti mokesčių deklaracijas iki sausio 31 d.

Jums privaloma tai padaryti, jei esate savarankiškai dirbantis asmuo (Self Employed), įmonės direktorius arba esate verslo partneris (Partnership).

Jei esate oficialiai dirbantis (Employed), bet uždirbte papildomas pajamas, jums taip pat reikės padaryti mokesčių deklaraciją.

Jei jūs uždirbate daugiau nei £50,000 ir gaunate vaiko pašalpą, jums reikia užpildyti deklaraciją ir sumokėti šiek tiek atgal.

HMRC sako, kad dar penki milijonai žmonių neužsipildė deklaracijos.

Jums reikia žinoti keletą svarbių dalykų prieš pildant deklaraciją:

1. PPI

Jei jums buvo neteisingai parduotas mokėjimo apsaugos draudimas (PPI) ir jums sėkmingai sugrąžino PPI, jūs taip pat gavote apie aštuonių procentus metinių palūkanų viršaus.  Jūs turite mokėti mokesčius nuo šių palūkanų ir tai turėtų būti įtraukta į jūsų mokesčių deklaraciją.

2. Registracija deklaracijai internetu

Jei pernai metais jūs nepridavėte deklaracijos, turite žinoti , kad registracija užtrunka 20 darbo dienų. Taigi, jei dar to nepadarėte jums gali būti per vėlu. Greičiausias būdas susitvarkyti paskutinę minutę, yra kreiptis į buhalterį, kurios yra registruotas HMRC agentu.

3. Baudos ir delspinigiai

Kasmet apie 890,000 žmonių vėluoja priduoti mokesčių deklaracijas, o HMRC išrašo £100 baudą tiems, kurie pavėlavo bent vieną dieną. Yra svarstoma šią baudą naikinti, bet šiai dienai ši bauda dar galiojanti. Jeigu jūs pavėlavote ir neturite gero pasiteisinimo - žiūrėkite žemiau:

  • Jei praleidote pridavimo terminą iki mažiau nei trijų mėnesių HMRC skirs £100 baudą. Po trijų mėnesių bus skaičiuojama 10 £ kasdien iki 90 dienų, bet ne daugiau kaip £900.
  • Po šešių mėnesių - po penkis procentus nuo nesumokėtų mokesčių arba £300, jei tai daugiau.
  • Po 12 mėnesių - dar penki procentai arba £300, kuris yra didesnis.
  • HMRC gali bausti jus visu 100 procentų nuo sumos, ką jie galvoja jūs skolingi arba slepiate.

4. Pasiteisinimai

Jei dabar jūs žinote, kad nespėsite priduoti mokesčių deklaracijos laiku, pasakykite HMRC. Jie gali suteikti jums daugiau laiko skolai grąžinti, deklaracijai priduoti arba leisti jums mokėti skolą dalimis. Jei turite gerą priežastį, kodėl negalite/negalėjote laiku priduoti deklaracijos, pavyzdžiui, vagystės, netekties ar ligos atveju, tai gali padėti susitvarkyti baudas. HMRC sako, kad potvynių ir audrų aukoms bus palengvintos aplinkybės.

Mokesčių deklaravimo specialistai

Sužinokite, kaip mes galime Jums padėti.

Sužinoti daugiau

Nemokamas WHITE ACCOUNTANCY atstovo vizitas Jūsų ofise.

WHITE ACCOUNTANCY elektrinis automobilis

Užsisakyti vizitą


Sezoninis pasiūlymas

Loading