Kaip efektyviai organizuoti savo verslą UK

Kaip efektyviai organizuoti savo verslą UK
2018-10-04

Planuoji pradėti verslą Anglijoje?

Būti verslininku yra vienas iš labiausiai motyvuojančių ir nuotykingiausių sprendimų gyvenime. Dabartinėmis sąlygomis, esant galimybei gauti pagalbos iš įvairių institucijų, tai yra vienas iš lengviausių procesų – atidaryti savo verslą Anglijoje.

Visai nesunku parduoti savo idėją tokią, kokią sukūrėte. Verslumas – yra labai lankstus kelias. Jūs galite interpretuoti, pildyti verslą naujomis idėjomis, įgyvendinti naujus siekius, tobulinti ir išdirbti paslaugas ar parduodamas prekes.

Tačiau reikia prisiminti, kad yra itin svarbių dalykų, kuriuos pamiršus gresia nemalonumai. Svarbu, kad finansiniai reikalai, kaip tvarkinga buhalterija ir laiku mokami mokesčiai, būtų nepriekaištingi. Tai suteiks lengvumo jūsų mintims ir skaidrumo auditoriams.

Kad atkreiptume jūsų dėmesį ir padėtume suprasti, kaip tai svarbu, nusprendėme pasiremti garsiojo Čikagos gangsterio Al Capone’s pavyzdžiu. Jam priklausė nelegaliojo likerio, prostitucijos, lošimų rinka, siekianti 50 mln. JAV dol. per metus. 1931 m. Al Capone buvo apkaltintas mokesčių vengimu. Teismo sprendimu jis nubaustas 8 metams federalinio kalėjimo.

Žinoma, tokie atsitikimai nėra dažni, tačiau svarbu pasimokyti iš jau pasimokiusiųjų. Kaip pats Al Capone sakė, „Jei reketuoji vieną kartą, tai darysi visą laiką“. Tą patį galima pasakyti ir apie verslą: jei kartą praradote gerą įmonės vardą bei kreditingumą, tai atsispindės jūsų karjeroje visą gyvenimą.

Kaip organizuoti savo verslą UK?

Svarbu apibrėžti veiklos tipą: ar tai bus ribotos atsakomybės bendrovė („Ltd“), ar dirbsite individualiai, galbūt pasirinksite partnerystę su kitu individualiai dirbančiu asmeniu. Bet kokiu atveju jums reikės tvarkyti įmonės finansinius klausimus. Tai padarę, galėsite susikoncentruoti į paties verslo šerdį. Oliveris Wendellis Holmesas yra pasakęs: „Niekas nemėgsta mokėti mokesčių, tačiau taip pat niekas neneigia to civilizuotumo, kurį suteikia mokesčių mokėjimas.“

Kaip jaunasis verslininkas turėsite pasirūpinti, kad būtų sumokėtas pelno mokestis, antrosios ir ketvirtosios kategorijos NI mokestis, darbdavio (PAYE) mokesčiai.

Kiekvienas jaunasis verslininkas turėtų apsvarstyti PVM registraciją. Ji gali būti savanoriška arba privaloma. Kai jūsų verslo pajamos siekia £85,000 (2018–2019) per metus, PVM registracija privaloma. Ataskaitos daromos kas tris mėnesius. PVM registracija naudinga, nes galite atgauti sumokėtą PVM. Tačiau tokiu atveju jūs turėsite apmokestinti PVM savo klientus už savo paslaugas ar prekes.

Atminkite, nepakanka laiku ir tvarkingai mokėti mokesčius. Visa tai taip pat turi atitikti jūsų finansines ataskaitas ir realią finansinę padėtį. Dabar dauguma sistemų yra modernios, jomis vis paprasčiau naudotis. Tai reiškia, kad galite vesti savo, kaip pradedančiojo verslininko, buhalteriją patys. Su laiku teisingiausias žingsnis būtų patikėti tokius reikalus buhalteriui.

Mokesčių tema galime kalbėti ilgai ir nuobodžiai. Tačiau vieną jums galime pasakyti užtikrintai ir aiškiai: nesvarbu, ar jūs dirbate individualiai, esate darbuotojas ar turite Limited kompaniją, mokesčių mokėjimas yra neišvengiamas. Tik mokesčių suma gali skirtis priklausomai nuo vykdomos veiklos.

Kaip įsteigti įmonę ir efektyviai organizuoti savo verslą UK?

Gaukite nemokamą PDF mini knygą

Sužinoti daugiau

Ką būtina žinoti?

Tūkstančiai lietuvių įkuria savo verslą kiekvienais metais Anglijoje. Vieni tai daro dėl nepriklausomybės, kiti – nes turi šaunią idėją ir randa kaip užpildyti rinką. Ir, žinoma, yra tokių, kurie tiki, kad gali uždirbti daug pinigų. Visos šios priežastys yra svarios verslui pradėti. Įsipareigojimas, atsidavimas ir motyvacija – tai raktas į sėkmę. Nors entuziazmas yra svarbus, geras planavimas tiesiog būtinas. Be gero verslo plano gali būti kiek sunkiau.

Pirmieji dalykai, ką reikia apmąstyti apie būsimą verslą:

 • Kokia bus verslo sritis?
 • Kokia bus vieta?
 • Ar verslui reikalingos patalpos?
 • Ar man reikia partnerio (-ių), darbuotojų, ar pradžioje pats vienas imsiuosi viso verslo?
 • Ar man reikia finansinės paramos?
 • Kiek laiko užtruks, kol verslas pradės duoti pelno?
 • Ar aš turiu viską, ko reikia verslo pradžiai?

Jei esate užsibrėžę pasiekti rezultatą ir pasiruošę dirbti neskaičiuodamas valandų – reiškiasi, turite du svarbiausius sėkmės ingredientus.

Kaip įsteigti įmonę?

Kompaniją galima registruotis internete. Tai kainuoja £12 ir gali būti mokama iš debeto ar kredito kortelės arba "Paypal" sąskaitos. Jūsų įmonė paprastai įregistruojama per 24 valandas.

Tačiau nepamirškite, kad vien registracijos nepakanka. Kiekviena registruota kompanija privalo paruošti pagal įstatymą reikalingų dokumentų paketą. Patikrinimo atveju HMRC mėgsta išrašyti baudas toms kompanijoms, kurios šio dokumentų paketo neturi. Todėl registruodami viską pasitikrinkite ir susitvarkykite.

Kaip įsteigti įmonę ir efektyviai organizuoti savo verslą UK?

Gaukite nemokamą PDF mini knygą

Sužinoti daugiau

Kodėl verta įsteigti savo Limited kompaniją

Nors Limited kompanija yra skaitoma kaip veiksmingiausia mokesčių atžvilgiu ir padeda sutaupyti daugiausiai mokesčių, tačiau tai taip pat sudėtingiausia struktūra, kas liečia priežiūrą.

Kuriant naują Limited kompaniją, jūs sukursite kažką, kas augs, puoselės ir vystysis. Tai įdomu ir turi didelę našumo galimybę. Vis dėlto yra nuolatinių įstatymų pasikeitimų, reikalavimų laikymosi, administracinių reikalavimų.

Atsižvelgdami į tai, sukūrėme jums šį gidą, kad padėti apsispręsti: atsidaryti savo Limited kompaniją ar ne.

Pasinaudok naudingomis rekomendacijomis!

Gauk nemokamą PDF mini knygą ir sužinok:

 • Kaip įsteigti įmonę ir organizuoti savo verslą UK?
 • Ką rinktis „Ltd“, „Partnership“ ar „Self-Emploeyd“?
 • Kaip vyksta kompanijos registracijos procesas?
 • Ką pataria ir rekomenduoja profesionalūs finansų specialistai?
 • Mokesčiai UK, kuriuos privalo mokėti įmonės?
 • Kokių dokumentų reikia norint įsteigti įmonę?
 • Ką verta žinoti planuojantiems įsigyti automobilį veiklai?
 • Kam ir kaip patikėti tvarkyti savo buhalteriją?
 • Ką naudinga žinoti apie PVM registraciją?

Kaip įsteigti įmonę ir efektyviai organizuoti savo verslą UK?

Gaukite nemokamą PDF mini knygą

Sužinoti daugiau

Nemokamas WHITE ACCOUNTANCY atstovo vizitas Jūsų ofise.

WHITE ACCOUNTANCY elektrinis automobilis

Užsisakyti vizitą


Sezoninis pasiūlymas

Loading