Kaip sutaupyti nuo £5,624 per metus, jei esi Self Employed (UK)

Kaip sutaupyti nuo £5,624 per metus, jei esi Self Employed (UK)
2018-10-11

Jeigu Self Employed asmeniu dirbate Anglijoje jau daugiau kaip metus laiko, tuomet yra prasminga steigti Limited kompaniją. Paprastai mes rekomenduojame tai daryti tuomet, kai metinė pajamų apyvarta yra daugiau kaip £28,000 per metus.

Įsteigus Limited kompaniją rekomenduotina turėti profesionalų buhalterį, kuris galės jums padėti susitvarkyti su biurokratinę kompanijos pusę bei patars kaip efektyviai taupyti mokesčius.

Paprastas pavyzdys

Tinkamai suplanavus kompanijos veiklą ir jos finansinę pusę, pirmaisiais metais įmanoma sutaupyti net iki 100% visų mokesčių. Pateikiame pavyzdį pagal £36,000 metines pajamas:

Self Employed Limited kompanija
Metinė pajamos/apyvarta £36,000 £36,000
Įvairios išlaidos £8,000 £16,960*
Direktoriaus atlyginimas - £11,000
Bendra mokesčių suma £5,385** £1,680**

* Limited kompanija gali įsitraukti į buhalteriją daugiau įvairių išlaidų, todėl šis skaičius skiriasi.

** Šie paskaičiavimai yra paimti iš vieno konkretaus kliento atvejo. Kiekvienas atvejis yra individualus ir mokesčių taupymas gali skirtis į didesnę ar mažesnę pusę.

Bendrai apie verslą

Anglija yra smulkaus verslo sostinė ir jokia paslaptis, kad tūkstančiai žmonių įkuria savo verslą, pereidami nuo Self Employed prie Limited kompanijos kiekvienais metais.

Vieni tai daro dėl nepriklausomybės, kiti – nes turi šaunią idėją ir randa kaip užpildyti rinką. Ir, žinoma, yra tokių, kurie žino, kad gali uždirbti daug pinigų bei sutaupyti mokesčių. Visos šios priežastys yra svarios. Įsipareigojimas, atsidavimas ir motyvacija – tai raktas į sėkmę. Nors entuziazmas yra svarbus, geras planavimas tiesiog būtinas.

Svarbu, kad finansiniai reikalai, tokie kaip tvarkinga buhalterija ir laiku mokami mokesčiai, būtų nepriekaištingi. Tai suteiks lengvumo jūsų mintims ir skaidrumo auditoriams.

Kokių dokumentų reikia norint įsteigti kompaniją?

 1. Asmens dokumento kopija;
 2. NI numeris;
 3. Gyvenamojo adreso patvirtinimas;
 4. Trys galimi kompanijos pavadinimai;
 5. Kompanijos registracijos adresas;
 6. Kompanijos savininkų bei direktorių asmens dokumento kopijos;
 7. Akcijų nominali vertė bei skaičius.

Ką toliau daryti?

Jei tu esi Self Employed ir:

 • Uždirbi nuo £28,000 per metus;
 • Turėsi daug įvairių išlaidų susijusių su veikla/darbu;
 • Ketini samdyti žmones darbui atlikti;
 • Nori turėti mažiau atsakomybės už skolas.

Tuomet kreipkis neatidėliojant. Skirsime NEMOKAMĄ valandos laiko konsultaciją išskirtinai tau. Konsultacija gali būti telefonu, per Skype arba susitikus gyvai WHITE ACCOUNTANCY ofise. Atsakysime į visus klausimus, kas susiję su Limited kompanija ir konkrečiais būsimais planais.

Limited kompanijos steigimas UK

Sužinokite, kaip mes galime Jums padėti.

Sužinoti daugiau

WACCOUNTANCY LTD

WACCOUNTANCY LTD kompanija yra oficialiai registruotas buhalteris mokesčių inspekcijoje. Kompanija taip pat registruota duomenų apsaugos programoje. Tai reiškia, kad kliento duomenys yra saugūs ir niekam neskelbiami.


Nemokamas WHITE ACCOUNTANCY atstovo vizitas Jūsų ofise.

WHITE ACCOUNTANCY elektrinis automobilis

Užsisakyti vizitą


Sezoninis pasiūlymas

Loading